Zdrowe odchudzanie z Taurus Extreme

We wtorkowe popołudnie Biznes Klub Areny Zabrze zapełnił się zwolennikami zdrowego odchudzania. Ludźmi, którzy już weszli na tę ścieżkę oraz tymi, którzy pierwszy krok dopiero mają w planach.

ZDROWE ODCHUDZANIE Z TAURUS EXTREME zgromadziło na Arenie Zabrze kilkadziesiąt osób. Motywacja do ćwiczeń i zdrowego odżywiania jest na wiosnę wysoce pożądana. A trenerzy Taurus Extreme to zespół, który potrafi skutecznie zmotywować.

Częścią spotkania była prezentacja metamorfoz: „Zainwestowałam w zdrowie i dobre samopoczucie. Ważnym elementem procesu odchudzania w moim przypadku był aspekt zdrowotny. Kiedy podejmowałam decyzję o odchudzaniu, badania laboratoryjne wykazały, że próby wątrobowe miałam przekroczone o 15-20 %. Po kilku miesiącach wyniki wróciły do normy” – opowiadała Pani Kinga, która schudła ponad 20 kilogramów.

 

Sporo czasu na spotkaniu poświęcono suplementacji, która właściwie stosowana jest bezpieczna i wspiera proces odchudzania na równi ze zdrowym odżywianiem. Jednak najważniejszą częścią był pokazowy trening personalny, w czasie którego nie tylko można było zaobserwować prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, ale również zadać wszelkiego rodzaju związane z nimi pytania. Uczestnicy mogli również sami spróbować wykonać ćwiczenia pod czujnym okiem trenera.

Nie zabrakło również stoiska z obuwiem sportowym oraz odzieżą, którą można było zakupić po spotkaniu na preferencyjnych warunkach.