Strefa biznesu

Arena Zabrze

Powierzchnie konferencyjne

Arena Zabrze dysponuje nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi, powierzchniami konferencyjnymi w strefie biznesowej na poziomie +2 obiektu. Wielkość powierzchni to ponad 500 m2 z możliwością podziału na dwie mniejsze części.

Arena Zabrze

Zaplecze gastronomiczne

W strefie biznesu zarówno w czasie dużych imprez masowych, jak i w czasie mniejszych wydarzeń okolicznościowych, czy spotkań biznesowych serwujemy szeroki wybór dań i przekąsek oraz napojów.

Arena Zabrze

Dogodna lokalizacja

Arena Zabrze jest doskonale skomunikowana, dzięki swojemu położeniu. W pobliżu stadionu przecinają się dwie autostrady (A4 oraz A1). Samochodem na Arenę Zabrze można dotrzeć w ciągu godziny z trzech portów lotniczych.

Powierzchnie reklamowe

Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości ekspozycji reklam Państwa firmy zarówno na nośnikach tradycyjnych w formie plakatów i banerów, jak i w formie materiałów filmowych lub komunikatów dźwiękowych.

W zależności od produktu oraz grupy docelowej reklamy może być prezentowana w strefie ogólnodostępnej lub w części przeznaczonej dla biznesu. Istnieje możliwość przeprowadzenia akcji promocyjnej w trakcie wybranej imprezy masowej.

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu:

Tel. 32 438 64 00
E-mail: biznes@arena-zabrze.pl

Arena Zabrze
Arena Zabrze

Powierzchnie konferencyjne

Arena Zabrze dysponuje nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi, powierzchniami konferencyjnymi w strefie biznesowej na poziomie +2 obiektu.

Wielkość powierzchni to ponad 500 m2 z możliwością podziału na dwie mniejsze przestrzenie o wielkości 200 i 300 m2. Powierzchnia wyposażone są zarówno w duże ekrany projekcyjne, jak i w rozmieszczone w obydwu częściach ekrany telewizyjne. Uzupełnieniem podstawowej oferty konferencyjnej jest dziewięć 12-osobowych lóż, które stanowią doskonałą przestrzeń workshopową. Najemcom powierzchni konferencyjnych oferujemy nieograniczony dostęp do miejsc parkingowych.

W celu zapoznania się z ofertą najmu powierzchni konferencyjnych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pasaż od ul. Roosevelta

Pasaż na poziomie 0 to blisko 5 000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Jest dostępny bezpośrednio od strony ciągu pieszego ulicy Roosevelta. Niewątpliwym atutem udostępnianych powierzchni jest stały dostęp do miejsc parkingowych oraz lokalizacja w bezpośredniej bliskości komunikacji miejskiej. W pasażu funkcjonuje klub fitness otwarty 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Klub zajmuje powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych. Znajduje się tu również Sklep Kibica z szerokim asortymentem artykułów sportowych oraz kolekcjonerskich Górnika Zabrze.

Cała powierzchnia od strony ul. Roosevelta  jest zajęta – aktualnie brak wolnych przestrzeni pod najem.

Arena Zabrze
Arena Zabrze

Miejsca w parkingu wewnętrznym

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miasta, Arena Zabrze udostępniła część miejsc w parkingu wewnętrznym obiektu pod najem.

Wszystkie miejsca parkingowe są płatne i dostępne w pakietach abonamentowych miesięcznych lub rocznych.

Zasady korzystania z płatnego parkingu wewnętrznego określa Regulamin dostępny do pobrania poniżej.

Parking wewnętrzny Areny Zabrze jest obiektem dozorowanym, ubezpieczonym i monitorowanym.

W celu skorzystania z oferty zapraszamy do kontaktu:

Tel. 32 438 64 00
E-mail: biznes@arena-zabrze.pl

Regulamin parkingu wewnętrznego

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, który reguluje wzajemne prawa i obowiązki użytkowników oraz określa ogólne zasady korzystania z parkingu na poziomie 0 Areny Zabrze.

Zaplecze gastronomiczne

W strefie biznesu zarówno w czasie dużych imprez masowych, jak i w czasie mniejszych wydarzeń okolicznościowych, czy spotkań biznesowych serwujemy szeroki wybór dań i przekąsek oraz napojów.

Każdorazowo jesteśmy otwarci na poszerzenie menu o sugestie naszych klientów i partnerów biznesowych.

Oferujemy również pełną obsługę cateringową organizowanych na Arenie Zabrze konferencji i spotkań.

Masz pytania?

Tel. 32 438 64 00
E-mail: biznes@arena-zabrze.pl

Arena Zabrze

Imprezy okolicznościowe

Arena Zabrze to idealna przestrzeń do organizacji imprez okolicznościowych: wesel, chrzcin, komunii, balów, studniówek, a także spotkań firmowych. Wybór Areny Zabrze to gwarancja prestiżu i niepowtarzalności przy najwyższej jakości usługach.

W celu zapoznania się z ofertą najmu organizacji imprez okolicznościowych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: biznes@arena-zabrze.pl; (32) 438 64 00.

Pielęgnacja terenów zielonych

Trawa potrzebuje troskliwej pielęgnacji. Wprawnych rąk, profesjonalnego sprzętu, wyważonych decyzji i czujnego oka, ale przede wszystkim doświadczenia i mądrości. Greenkeeper Team Areny Zabrze ma to wszystko!

Wykonujemy wszystkie zabiegi niezbędne do utrzymania powierzchni trawiastych w doskonałej kondycji. Każdorazowo zabiegi poprzedzone są analizą kondycji nawierzchni oraz wyceną proponowanych usług. Zabiegi wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu, z użyciem ciągnika o ogumieniu przystosowanym do powierzchni trawiastych.

Nie czekaj aż będzie za późno, już dziś zleć pielęgnację swojego boiska profesjonalistom! W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego biuro@arena-zabrze.pl; (32) 438 63 00.

Wynajem szafy serwerowej

Obecnie serwery wykorzystywane są nie tylko w dużych przedsiębiorstwach, ale także w małych, czy średnich firmach. Ze względu na bieżące potrzeby oraz okres wzmożonej aktywności, a także wysokie koszty związane z rozbudową infrastruktury informatycznej – wiele firm decyduje się na ich wynajem, dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji szafy serwerowe 42U.

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: biznes@arena-zabrze.pl; (32) 438 64 00.

Wirtualne biuro R-81

Arena Zabrze wyszła naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i stworzyła usługę wirtualnego biura. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie wynajmem biur na godziny i adresów rejestracji firm. To rozwiązanie na miarę dzisiejszych potrzeb biznesu. Usługa zawiera:

– adres do rejestracji firmy/oddziału
– adres do korespondencji
– odbiór i przechowywanie korespondencji
– informacje mailowe o odbiorze korespondencji
– możliwość odbioru o dogodnych godzinach
.

Koszt usługi wynosi 120zł/netto miesięcznie.

Cennik usług

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług świadczonych na obiekcie.