Student Fest 2017

Jeszcze tylko tydzień dzieli nas od wyjątkowej imprezy studenckiej organizowanej w Zabrzu przez Wydziały Inżynierii Biomedycznej oraz Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, przy współpracy z Wydziałem Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W tym roku organizatorzy przygotowali nie jeden, a dwa dni obfitujące w muzykę, zabawę i pozytywną energię.

Student Fest Zabrze 2017 rozpocznie się 1 czerwca o godz. 13.00 turniejem piłki nożnej, który rozegrany zostanie na Arenie Zabrze przy ul. Roosevelta 81.

Tego samego dnia, na godz. 16.45 zaplanowano koncerty, a także atrakcje dla dzieci, samochody hybrydowe i in. Na scenie wystąpią: Napięcie, Clumsy Warlocks oraz Everyfriday. Gwiazdą wieczoru będzie C-Bool.

W drugim dniu studenckiego świętowania o godz. 9.00 odbędą się wykłady popularno-naukowe dla szkół średnich (Kampus ŚUM, ul. Jordana 19). Do sportowych zmagań studenci zaproszą kolejny raz o godz. 13.00 – 2 czerwca odbędzie się bieg terenowy na 4,5 km i 12 km. Na godz. 16.30 zaplanowano kino plenerowe, a na godz. 21.00 plenerową imprezę.

Wstęp na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Student Fest Zabrze 2017 – bezpłatny.