Wystartowała sprzedaż biletów

W samo południe w sobotę, 8 lipca, wystartowała internetowa sprzedaż biletów na mecz Górnika Zabrze z Legią Warszawa. Przez pierwsze 24 godziny bilety będą mogli kupować wyłącznie posiadacze kart trójkolorowych. W niedzielę rozpocznie się sprzedaż otwarta.

WSZYSTKICH FANÓW ZACHĘCAMY, BY KORZYSTALI Z TEJ DROGI ZAKUPU BILETÓW. Zainteresowanie meczem Górnika z mistrzem Polski jest tak duże, że do wtorku, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów kasach przed stadionem (od 12.00), zdecydowana większość miejsc może być już wyprzedanych.

Warto zapamiętać:

8 lipca (sobota) – początek internetowej sprzedaży BILETÓW na mecz z Legią dla posiadaczy kart Trójkolorowi (od godz. 12:00). Sprzedaż KARNETÓW w Galerii Zabrze.

9 lipca (niedziela) – rusza internetowa sprzedaż biletów na mecz z Legią dla pozostałych fanów (od godz. 12:00). Trwa sprzedaż karnetów w Galerii oraz na promenadzie, gdzie można też odbierać karnety kupione przez internet (15.00-19.00).

11 lipca (wtorek) – rusza stacjonarna sprzedaż biletów ma mecz z Legią w kasach (od godz. 12:00), w Galerii Zabrze oraz w punktach Kolportera.

15 lipca (sobota) – mecz GÓRNIK – LEGIA (godz. 20:30).