Sklep Kibica na Arenie Zabrze otwarty

W pasażu handlowo-usługowym Areny Zabrze swoje podwoje otworzył Sklep Kibica. Dużo światła, przestrzeni, nowoczesny design ze swobodą przenikają się z legendarną historią czternastokrotnego mistrza Polski.

Oficjalnego otwarcia Sklepu Kibica dokonali wspólnie przedstawiciele władz miasta oraz zarządów Klubu i spółki Stadion w Zabrzu. Było przecięcie wstęgi, symboliczny kieliszek szampana i podsumowanie całości przedsięwzięcia, które jest ukłonem w stronę kibiców.

 

 

W Sklepie Kibica na Arenie Zabrze kibice znajdą szeroki asortyment artykułów sportowych i kolekcjonerskich, w tym odzież sponsora technicznego Klubu – firmy ADIDAS – z kolekcji I-ej drużyny. Wkrótce w sklepie pojawią się również maszyny i urządzenia, które pozwolą na personalizację koszulek. W ciągu tygodnia sklep czynny będzie od 10:00 do 18:00. Kibice będą mogli także odwiedzać w soboty oraz dni meczowe.

 

 

Pasaż Areny Zabrze, w którym znajduje się nowo otwarty Sklep Kibica to przestrzeń blisko 5 000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Jest on dostępny bezpośrednio od strony ciągu pieszego ulicy Roosevelta. Oprócz sklepu funkcjonuje tu również otwarty 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę klub fitness, który obecnie zajmuje powierzchnię 1 700 metrów kwadratowych, ale już wkrótce zostanie powiększony o kolejne sekcje. Na pozostałej przestrzeni powstanie Muzeum Sportu Zabrzańskiego.