Najem miejsc parkingowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miasta, Arena Zabrze udostępniła część miejsc w parkingu wewnętrznym obiektu pod najem.

Parking wewnętrzny na poziomie 0 Areny Zabrze to przestrzeń znajdująca się w kondygnacji poniżej nowych trybun i promenady wejściowej stadionu o powierzchni ponad 18 500 metrów kwadratowych.

Parking jest podzielony na pięć stref oznaczonych kolorami: białym, niebieskim, czerwonym, żółtym i zielonym. W sumie wydzielono 606 miejsc dla samochodów osobowych, w tym 14 dla osób niepełnosprawnych. Miejsca oferowane pod najem znajdują się w strefach: czerwonej i niebieskiej – łącznie 272 miejsca postojowe. Parking jest dostępny 24 godziny na dobę, a wjazd odbywa się poprzez automatyczny system szlabanowy od strony ulicy Damrota. Parking przeznaczony jest dla pojazdów o wysokości do 2 metrów, o wadze do 3,5 tony.

Wszystkie miejsca przeznaczone pod najem są płatne i dostępne w pakietach abonamentowych miesięcznych lub rocznych. Zasady korzystania z płatnego parkingu wewnętrznego określa Regulamin dostępny tutaj.

Parking wewnętrzny Areny Zabrze jest obiektem dozorowanym, ubezpieczonym i monitorowanym.

W celu skorzystania z oferty zapraszamy do kontaktu:

Tel. 32 438 64 00
E-mail: biznes@arena-zabrze.pl