Majowe Granie

Przed nami wyjątkowa impreza – Majowe Granie – które w tym roku odbędzie się 26 maja na Promenadzie Areny Zabrze. Majowe Granie to impreza plenerowa o bogatej tradycji, skierowana do szerokiej publiczności – mieszkańców Zabrza oraz okolicznych miejscowości. W tym roku na Majowym Graniu zabrzmi muzyka biesiadna. Usłyszymy: Grupę Fest, Disco Polo Show z pokazem laserów, Top Girls, a także Kabaret Czwarta Fala.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu przygotował atrakcje także dla dzieci. Najmłodsza publiczność bawić się będzie podczas występów grup tanecznych i wokalnych, między innymi laureatów VII Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Igraszki oraz XI Wojewódzkiego Festiwalu Młodych Talentów. MOK zaprasza rodziny z dziećmi na kreatywne warsztaty dla dzieci, kolorowe animacje czy też do wesołego miasteczka dmuchańców.

Majowe Granie to impreza barwna, z dużą dawką muzyki i humoru oraz pysznego jedzenia – jej szeroka oferta gwarantuje dobrą zabawę i rzeszę odbiorców zarówno tych najmłodszych jak i starszych.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.