Targi Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki

Już w najbliższy piątek w Zabrzu rozpoczynają się w IX Międzynarodowe Targi Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej.

Arena Zabrze oraz Górnik Zabrze zaprezentują swoją ofertę na wspólnym stoisku.

Dla odwiedzających Targi, zarówno w piątek jak i w sobotę, planowane są liczne konkursy i atrakcje, degustacje regionalnych specjałów, występy muzyczne, warsztaty rzemieślnicze oraz warsztaty edukacyjne. W tym roku partnerem Targów jest region Vallagarina i miasto Rovereto z Włoch. Gościem Specjalnym będzie Paolo Cozza, znany z programów telewizyjnych, takich jak: „Europa da się lubić”, „Taniec z gwiazdami” Włoch mieszkający od kilkudziesięciu lat mieszkający w Polsce.

W drugim dniu Targów Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji organizuje Rajd Targowy. O godz. 11.00 w sobotę , na ulicach Zabrza pojawią się samochody uczestniczące w Rajdzie. Będzie to jedna z najbardziej widowiskowych atrakcji IX Targów Turystycznych w Zabrzu.

Więcej informacji na temat IX Międzynarodowych Targów Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej przeczytać można tutaj: www.targi.zabrzewsercuslaska.pl