II Międzynarodowa Gala Boksu na Arenie Zabrze

25 maja na Stadionie im. Ernesta Pohla odbędzie się druga edycja Międzynarodowej Gali Boksu. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Pani Małgorzaty Mańki–Szulik, Prezydenta Miasta Zabrze.

Gala odbędzie się w przestrzeniach Klubu Biznesowego Areny Zabrze i przyjmie formę meczu bokserskiego Polska – Europa, z walką wieczoru o Puchar Maksymiliana Grzywocza. Gościem honorowym Gali będzie Damian Jonak. W związku z faktem promowania tego znakomitego boksera przez NSZZ Solidarność, Związek w kulminacyjnym momencie Gali uhonoruje Go pamiątkową plakietą.

Pierwsza edycja Gali zgromadziła przedstawicieli świata boksu, na czele z gościem honorowym – legendarnym Jerzym Rybickim – a także sponsorów, przedstawicieli biznesu, polityki, ludzi kultury i sportu, stając się autentycznym świętem boksu w mieście o tak wielkich tradycjach tej dyscypliny sportu. Jesteśmy pewni, że każda kolejna edycja Gali będzie promować boks, sprzyjać nawiązywaniu relacji biznesowych i przyjacielskich. Do zobaczenia 25 maja!

Bilety do nabycia w recepcji VIP Areny Zabrze.